ראשי » מאמרים » מקצועות האחזקה במכללת מישלב

ההרשמה בעיצומה

זה הזמן שלך ללמוד מקצוע!

מלאו את הפרטים לקבלת ייעוץ או רישום:

 מאשר/ת את תקנון אתר מישלב

קורסים בתחום זה

מקצועות האחזקה במכללת מישלב


ברוכים הבאים למוסד הלימודים המוביל בישראל למקצועות האחזקה – מכללת מישלב. במציאות העבודה של ישראל מודל 2018, כאשר המאבק על כל משרה קשה מאי פעם, תחום האחזקה נחשב ליוצא מן הכלל. מודעות בנוסח “דרושים אנשי אחזקה” מתפרסמות בכל עת באתרי האינטרנט ובעיתונים, והביקוש לתחום – קבוע וגבוה.

ביה”ס למקצועות האחזקה – כל הסיבות לבחור “משלב”.

 

מכללת משלב הוותיקה, על שלושת סניפיה, מפעילה את ביה”ס למקצועות אחזקה תחת המגמה הטכנית, הקיימת שנים רבות והכשירה אלפי צעירים תחתיה. עבורם, מודעות דרושים אנשי אחזקה כבר לא רלוונטיות, כי הבוגרים של “משלב” שמעוניינים להשתלב בתחום האחזקה בגמר לימודיהם, עושים זאת ללא קושי. וזו רק סיבה אחת באשר מדוע כדאי לבחור מישלב. עניין הנגישות חשוב במיוחד, כי מי אוהב לנסוע שעות בדרכים לטובת הלימודים? בצפון (חיפה), במרכז (תל אביב) ובדרום (באר שבע) פרוסים סניפי המכללה במיקומים מרכזיים ונגישים, ומאפשרים לכל אדם להגיע במהירות ובקלות לשערי המכללה.

יתרונות נוספים שהופכים את “משלב” לסיפור הצלחה כה גדול הם סגל המרצים הנפלא, אשר מגיע מתוך התחומים הנלמדים ומציע ניסיון מעשי רב יחד עם יכולת הוראה יצירתית ומרשימה; האמצעים הרבים העומדים לרשות הסטודנטים, לרבות מחשבים, ספריה, שיעורי תגבור, סיורים ועוד; מערכת הקשרים העסקיים הענפה של המכללה עם החברות הגדולות בישראל, המעסיקות עובדים חדשים כמעט בכל עת; ועוד. בשורה התחתונה, כל הדרכים מובילות למכללת משלב…

מה לומדים בלימודי אחזקה?

 

תחום האחזקה הינו רחב במיוחד ונוגע באלמנטים רבים. ככזה, הוא מאפשר גם קידום מהיר לתפקידי ניהול. ביה”ס למקצועות האחזקה מציג רשימה ארוכה ומרתקת של נושאי לימוד ממגוון תתי-תחומים. בין הנושאים הבולטים: מבוא ועקרונות בניהול תחזוקה, תכנון כוח אדם, ניהול ותכנון תקציב, הנעת עובדים, ארגון לוח זמנים, רכש, בטיחות, חומרים מסוכנים, מערכות תחזוקה, חוזים, חוקים ותקנות, ניהול משא ומתן, תכנון משאבים, מדיניות תחזוקה, בקרת מבנים ממוחשבת, תקני איכות ועוד שפע נושאים כאלו ואחרים. הלימודים לא תמיד פשוטים ובהחלט דורשים מאמץ והשקעה. אך לאחר מכן, כאשר תשבו מול המחשב, תחפשו מודעות דרושים אנשי אחזקה ותדעו בלבכם שיש לכם את כל מה שצריך לדעת כדי להצליח בתחום, ההשקעה תשתלם…

היום שאחרי סיום הלימודים…

 

סיימתם את תקופת ההכשרה ב – “מישלב” (משתנה בין סטודנט לסטודנט, בהתאם למסלול הנבחר ולתדירות הלימוד השבועית), מה עכשיו? ובכן, באפשרותכם מספר אפשרויות, בראשן שילוב מיידי בשוק העבודה על מנת לצבור ניסיון. במכללה, שמקושרת לחברות ענק (כמו למשל, קוקה קולה, רשות שדות התעופה, אל על, סלקום, תנובה, רכבת ישראל ועוד), ישמחו לסייע לכם בעניין. תוכלו גם לבחור להמשיך את לימודיכם לקורס מנהלי אחזקה בכירים – מבנים ומערכות. מה שבטוח, שמאחורי מודעות “דרושים אנשי אחזקה”, מחכה לכם קריירה קבועה ונהדרת עם תנאים מעולים.

לימודי אחזקה ב”מישלב” – ככה בונים קריירה מבטיחה

* המכללה שומרת לעצמה את מלוא הזכות להוסיף ימי לימוד, לשנות חלק מתכני הקורס והרכב המרצים, עפ"י שיקול דעתה המלא ובהתאם להתקדמות הכיתה, תוך הקפדה על היקף שעות הלימוד.

זה הזמן שלך ללמוד מקצוע!

מלאו את הפרטים לקבלת ייעוץ או רישום:

 מאשר/ת את תקנון אתר מישלב