ראשי » מאמרים » תפקידו של המנעולן

ההרשמה בעיצומה

זה הזמן שלך ללמוד מקצוע!

מלאו את הפרטים לקבלת ייעוץ או רישום:

 מאשר/ת את תקנון אתר מישלב

קורסים בתחום זה

תפקידו של המנעולן


תפקידו של המנעולן

 

תחום המנעולנות בא להעניק לאנשים פיתרון במצב שהוא בגדר מצב חירום עבורם. להיתקע ללא מפתח או עם מפתח שנשבר בתוך הצילינדר ולא להצליח להיכנס לבית או לרכב זה בהחלט מצב ביש. מנעולנים יכולים לפתוח את דלת הבית והרכב, להחליף את כל מנגנון הנעילה, ליצור מפתח חדש ואף לפרוץ כספות בעת הצורך. מי שרוצה לעסוק במקצוע צריך לסיים בהצלחה קורס מנעולנים רשמי וחשוב להזמין תמיד רק מנעולן מקצועי ומוסמך.

 

פריצת ופתיחת הבית

לכל דלת מנגנון נעילה משל עצמה. מנעולן מקצועי יגיע אליכם בהקדם, כי וודאי שאין זמן להפסיד, ויוכל לפתוח עבורכם במגוון שיטות שונות את דלת הבית. כמובן שישנם הבדלים משמעותיים בין סוגי הנעילות, מערכות הצילינדרים וסוגי הדלתות בין בית אחד למשנהו. במקרים שבהם אין ברירה אחרת, יכול להיווצר מצב של החלפת המנעול כולו ואף הסרת הדלת לחלוטין וכל מקרה נבחן לגופו.

 

פריצת ופתיחת הרכב

אם נתקעתם בלי דרך להיכנס לרכב שלכם, עליכם להזמין מנעולן שיפרוץ אותו עבורכם ובמידת הצורך גם ישכפל עבורכם מפתח אחד חדש או יותר. מנעולן מקצועי אשר עבר קורס מנעולן יעשה את העבודה עם כמה שפחות נזק לדלת הרכב ולמנגנון הנעילה, וגם במקרה זה כל מקרה לגופו. בחלק מהרכבים מותקן מתקן אימובילייזר, אשר משבית חלקים ברכב שאחראים על התנעה במידה ולא מוכנס המפתח המתאים, ובכך מספק עבורו שכבת הגנה ממוחשבת נוספת. מנעולן מקצועי יכול לפרוץ, לשחזר ולקודד גם מפתחות אימובילייזר לרכב באמצעות ציוד דיאגנוסטיקה שברשותו.

 

פריצת כספות

אם ברשותכם כספת בבית או בעסק, גם אותה יוכל לפרוץ עבורכם מנעולן מקצועי, מוסמך קורס מנעולן. מנעולנים בקיאים במבנה ובסוגי הכספות ויכולים לפרוץ מנעולי כספות מסוגים שונים – כספות כבדות, כספות ביתיות, כספות משרדיות – ועוד. קיימות כספות בעלי מנעולי צילינדר קלאסיים ואף כספות בעלות מנעולים ממוחשבים וביומטריים. קיימות כספות קלות יותר ומסובכות יותר לפריצה ואף כספות עם מספר שכבות הגנה שונות. מנעולן מוסמך יכול גם לתקן ולתחזק עבורכם את הכספת.

 

עם כמה שפחות נזק

מנעולן מקצועי ומוסמך יכול לרוב לפתור את הסוגיה ללא נזק או תוך כדי יצירת נזק מינימאלי. וודאי שבמקרים מסוימים אין ברירה אלא בכל זאת לעשות נזק ממוקד ברמה זו או אחרת, על מנת להצליח לבצע את העבודה כהלכה ולאפשר גישה לבית, לרכב או לכספת, אך נהוג להשתמש באמצעים הקיימים על מנת להימנע מכך.

 

קורס מנעולן

קורס מנעולן מקצועי L.S.M מסמיך את בוגריו לעבוד בתור מנעולנים מוסמכים. במסגרת הקורס לומדים נושאי ליבה חשובים כגון סוגי מנעולים, מערכות נעילה, קידודים, קודנים אלקטרוניים, סוגי דלתות וכספות, דגדוג מנעולים, שכפול מפתחות ואף היבטים משפטיים. קורס מגוון ומקיף זה תוכלו ללמוד ולהשלים במכללת מישלב ואתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף ולצורך הרשמה.

* המכללה שומרת לעצמה את מלוא הזכות להוסיף ימי לימוד, לשנות חלק מתכני הקורס והרכב המרצים, עפ"י שיקול דעתה המלא ובהתאם להתקדמות הכיתה, תוך הקפדה על היקף שעות הלימוד.

זה הזמן שלך ללמוד מקצוע!

מלאו את הפרטים לקבלת ייעוץ או רישום:

 מאשר/ת את תקנון אתר מישלב